ודאי נתקלתם כבר במונח VPN. משמעותו היא Virtual Private Network והכוונה לשרת מרוחק שבעצם מכסה את הזהות שלנו ברשת, מונע מגורמים כאלה ואחרים לדעת מה אנחנו עושים ברשת, מגן עלינו מפני תקיפות רשת כאלה ואחרות ומאפשר לנו לגשת לתכנים מבוססי מיקום (כמו שירותים שניתנים רק לתושבי ארצות הברית או הגבלות על תכנים בסין וכו׳) ולחסום תכנים שאינם הולמים.

 

כאשר אנחנו שולחים מידע רגיש ברשת או משתמשים ברשתות WIFI. אנחנו משאירים את הדלת פתוחה להאקרים שעשויים לעשות שימוש לרעה במידע שלנו. שימוש בחשבון VPN בעצם מכסה את הכתובת שלנו וגורם לזהות האינטרנטית שלנו להיות אנונימית ללא עקבות מלבד לשרת ה-VPN עצמו והוא זה שעומד מול התקיפות הללו 

 

אנחנו גם נשתמש ב-VPN כאשר נרצה להשתמש בשירותים שמופצים במדינות מסויימות שמטעמי זכויות יוצרים אינם נגישים לשאר המדינות או על מנת לשחק במשחק בשרתים שמוקצים לתושבים באיזורים מסויימים כדי לשחק עם קהילות מסויימות. 

 

לחילופין נשתמש ב-VPN גם כאשר אנו נמצאים במדינה שמגבילה גישה לכתובות מסויימות כמו למשל סין (שלא מאפשרת גישה לשרתי ושירותי Google), איראן, רוסיה, ערב הסעודית ועוד… כאשר נשהה במדינות כאלה, נוכל בעצם להתשמש בשירות VPN שידמה כאילו אנחנו גולשים מיעד אחר ויאפשר לעקוף את ההגבלות הללו.

 

ישנן חברות רבות שמעניקות שירותי VPN. אנחנו יכולים להמליץ על NordVPN, איתם אנחנו עובדים כבר שנים שמאפשרים גישה מרובת שרתים ממרבית המדינות בעולם.

 

באמצעות שיתוף פעולה עם NordVPN, הצלחנו לאפשר לכם להרשם לשירות במחיר מוזל דרך הלינק הזה.